KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12702021
nr 1270 2021
Tusch
Allan Friis, signerad -58 28x41 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:19:16
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)